Pa dajmo se že enkrat navadit sprejet 🤗pohvalo!🎁 Itak jih dobimo premalo.😟 Ko pa jo končno dobimo, pa ne vemo kaj bi z njo.🤯
In tu ne vidim kakšne posebne velike filozofije in strategije. Preprosto rečemo samo “HVALA” 🙏in utihnemo. 🤐 ☝️Je pa lahko reakcija na pohvalo tudi dober pokazatelj stopnje zaupanja med vami in prejemnikom pohvale.
Več pa v videu 📺
#leadership #culture #leadershipdevelopment #employeeengagement #hr #e2grow





